EPAWIND

Program

Do udziału w tegorocznej edycji Wakacyjnej Szkółki Piłki Nożnej EPA Wind zaproszone zostały dzieci i młodzież z gmin: Olszanka, Pielgrzymka, Grodków i Czaplinek.

Harmonogram zajęć w ramach Wakacyjnej Szkółki Piłki Nożnej EPA Wind

Drużyna

Gmina/ województwo

Miejsce Treningu

Termin

Godziny Treningu

Trener

Zakończenie

A

Czaplinek

woj. zachodniopomorskie

LKS Lech Czaplinek

18-23 lipca

10:00-12:00

Tomasz
Bielecki

Sparing Drużyn A i B

24 lipca,
godz. 17:00

Boisko LKS Lech Czaplinek

B

Boisko gminne Broczyno

18-23 lipca

18:30-20:30

C

Grodków

woj. opolskie

LZS Czarni Przylesie Dolne

25-30 lipca

16:00-18:00

Sławomir
Kłos

 

Wspólny trening pokazowy Drużyn C i D

31 lipca,
godz. 11:00

Boisko w Wojsławiu

D

LZS Kolnica, boisko w Wojsławiu

25-30 lipca

10:00-12:00

E

Pielgrzymka

woj. dolnośląskie

KS Płomień Nowa Wieś Grodziska

25-30 lipca

16:00-18:00

Adam
Śpiewak

Wspólny trening pokazowy Drużyn E i F

31 lipca,
godz. 16:00

Boisko KS Fenix Pielgrzymka

F

KS Fenix Pielgrzymka

25-30 lipca

10:00-12:00

G

Olszanka

woj. opolskie

LZS Orzeł Olszanka

8-13 sierpnia

10:00-12:00

Robert Cackowski

Wspólny trening pokazowy Drużyn G i H

14 sierpnia, godz. 14:00

Boisko LZS Polonia Przylesie

H

LZS Polonia Przylesie

8-13 sierpnia

16:00-18:00

 

Program zajęć ustalany jest przez każdego trenera indywidualnie, w zależności od wieku uczestników i zaawansowania grupy.

Ramowy program Wakacyjnej Szkółki Piłki Nożnej EPA Wind obejmuje:

  • zasady prawidłowej rozgrzewki,
  • naukę poprawnego prowadzenia piłki, strzałów na bramkę, obrony, uników, zwodów, trików piłkarskich, żonglerki,
  • naukę gry na pozycji bramkarza, obrońcy, pomocnika lub napastnika.

Młodzi Piłkarze poznają także przepisy gry, podstawy sędziowania meczów, strategie rozgrywania meczów i ustawienia zawodników.

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.